Trieda 5.B si užila skvelý výlet do Žiliny, kde navštívila laser arénu. Žiaci si zahrali tri napínavé hry, ktoré boli plné akcie, zábavy a tímovej spolupráce. Laser game ich veľmi bavila a všetci si odniesli množstvo pekných zážitkov. Po športovej časti nasledoval rozchod v meste, počas ktorého si žiaci s kamarátmi niečo kúpili a pochutili si na dobrom jedle. Cesta domov bola tiež poriadne dobrodružná – zastihol nás silný lejak, ktorý výletu dodal ešte viac zážitkov. Výlet sa vydaril a žiaci naň budú určite dlho spomínať.