• Pytagoriáda - okresné kolo

• 21.04.2024 14:52
          • Pytagoriáda je matematická súťaž, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorý žiaci vypočítajú dané príklady. Za správnosť a za čas vypočítaných príkladov sa prideľujú príslušné body.
            Naši žiaci nás reprezentovali v utorok 9. 4. v okresnom kole v Bytči v týchto kategóriách :P3, P4 a P5. V každej kategórii sme mali jedného úspešného riešiteľa:
            P3: JAKUB KOZÁK (3:A)
            P4: NIKO MAŤAŠOVSKÝ (4.A)
            P5: LUKÁŠ KUDELČÍK (5.A)
            Chlapcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy.

• Slávik Slovenska 2024 - školské kolo

• 16.04.2024 21:12
          • 11. 4. sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže Slávik Slovenska v speve ľudových piesní. Celkovo sa jej zúčastnilo 26 speváčikov, ktorí súťažili v troch kategóriách. Najsilnejšou kategóriou boli ročníky 1. až 3., kde sme si vypočuli až 17 krásnych hláskov.

• 15.04.2024 21:23
          • V piatok 12. 4. sme v našej škole privítali šikovných predškolákov. Prišli v sprievode svojich rodičov, aby nám ukázali, či sú pripravení nastúpiť v septembri do 1. triedy. Spoločne s pani učiteľkami i pánom učiteľom prešli krajinami Písmenkovo, Farbičkovo, Číselkovo či Rozprávkovo, kde plnili zaujímavé úlohy. Všetci sa veľmi snažili, krásne recitovali a spievali. Na konci cesty ich čakalo milé prekvapenie, sladkosť a pamätný list zo zápisu. V septembri sa môžeme tešiť na šikovných žiačikov, ktorí pribudnú do našej veľkej školskej rodiny.

• Florbal - zápas o postup

• 05.04.2024 08:49
          • Po veľkonočných prázdninách odohrali naše florbalistky zápas o postup na majstrovstvá kraja. Súperkám zo ZŠ sv. Gorazdu nedali šancu a zápas vyhrali 11:3 a postupujú ďalej. Ďakujeme dievčatám za krásne výkony a budeme im držať palce o týždeň na majstrovstvách kraja v Kysuckom Novom Meste.
            Zostava: Mohyláková Natália, Rovňanová Viktória, Lagová Rebeca, Škorvanová Lenka, Dorinská Natália, Palagyová Bianka, Pekaríková Tatiana, Chromíková Vanesa, Tarabíková Natália, Ohrádková Katarína, Bátorková Laura a Jánošíková Soňa.
          • Rodičia čítajú deťom

• 05.04.2024 08:35
          • Rodičia a učitelia máme jeden cieľ. Chceme priviesť deti k čítaniu. Vieme, že to je najlepší spôsob, ako deťom rozvíjať ich fantáziu či slovnú zásobu.