• Katastrofické geologické procesy

• 27.03.2024 08:12
          • Žiaci deviateho ročníka si na hodinu biológie, v rámci projektového vyučovania, pripravili veľmi zaujímavé, pútavé projekty na tému: Katastrofické geologické procesy.
          • Florbal starších žiakov

• 14.03.2024 13:33
          • V Predmieri sa dňa 14. marca 2024 uskutočnili už tradičné majstrovstvá okresu vo florbale starších žiakov. Naši chlapci postúpili zo skupiny z 2. miesta, keď po 3 víťazstvách im nevyšiel len 1 zápas a prehrali proti neskoršiemu víťazovi turnaja Mierovej ZŠ. V zápase o bronz s domácim Predmierom prehrávali už 3:1 ale nezložili sa a zápas otočili po nájazdoch do víťazného konca a vybojovali pohár. Ďakujeme za reprezentáciu školy a držíme palce do budúcna.
            Zostava: Richard Mohylák, Dávid Škorvan, Kristián Šukala, Erik Klacko, Matias Tarabík, Filip Lukáč, Sebastián Kolek a Jakub Halgaš.
          • ZLATÉ FLORBALISTKY - TRI ROKY PO SEBE

• 13.03.2024 10:33
          • V pondelok 11.3.2024 sa v Predmieri konali majstrovstvá okresu vo florbale žiačok. Naše dievčatá porazili všetky súperky a turnaj vyhrali už tretí rok po sebe, za čo im patrí obrovský obdiv. Ďakujeme za krásne výkony a prajeme veľa šťastia aj v regionálnom kole, kde budú dievčatá bojovať o postup na majstrovstvá kraja s najlepším tímom zo žilinského okresu.
            Zostava: Natália Mohyláková, Viktória Rovňanová, Rebeca Lagová, Lenka Škorvanová, Vanesa Chromíková, Katarína Ohrádková, Laura Bátorková, Tatiana Pekaríková, Natália Dorinská, Natália Tarabíková, Bianka Palagyová a Natália Mičúchová.
          • Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

• 10.03.2024 12:34
          • Vo štvrtok 7.3. sa uskutočnilo školské kolo súťaže HVIEZDOSLAVOV KUBÍN pre 1. stupeň. V prednese poézie a prózy sa predviedlo 27 súťažiacich z 1., 2. a 3. ročníka. Veľkú pochvalu si zaslúžia naši prváci, ktorí sa naučili krásne básničky a zapojili sa do tejto recitačnej súťaže. Porota to mala aj tento rok pri vyhodnotení veľmi ťažké, nakoniec rozhodla takto:

1. kategória POÉZIA:                               1. kategória PRÓZA
            1. miesto: Adam Brezina                            1. miesto: Ester Starovská
            2. miesto: Lívia Bátorková                   2 . miesto: Tamarka Skýpalová a Sabína Hrmelová
            3. miesto: Oliver Martinka                          3. miesto: Zuzana Pavelčíková a Dorotka Jančoková
            Všetkým víťazom blahoželáme a postupujúcim držíme palce v okresnom kole v Bytči.

• Zvedavka a Kúzelník

• 07.03.2024 17:53
          • V utorok 5. 3. zavítali ku nám ZVEDAVKA a KÚZELNÍK. V sále obecného domu naše najmenšie deti - škôlkári, prváci a druháci pomáhali Zvedavke Danke nájsť odpovede na hádanky od zvieratiek. Pomáhal im aj kúzelník Erik. Spoločne s nimi si deti zaspievali, zacvičili i zatancovali. Veru bolo veselo a veľa sme sa aj naučili. Ďakujeme našim kamarátom Zvedavke a Kúzelníkovi za zaujímavé vystúpenie a tešíme sa na ďalšie stretnutie.